В Італії священника хочуть судити через Месу в розпал коронавірусу

04.03.2020 19:39 0

В італійському місті Павія 88-річного священника збираються судити за проведення Меси, незважаючи на обмеження в регіоні на проведення релігійних обрядів, пов'язані з поширенням коронавірусу.

Про це повідомив сайт RMF24, передає Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Місцеві ЗМІ заявляють, що літній священик Антоніо Лунгі відслужив Месу в Кастелло-д'Агонья, в якій взяли участь восьмеро людей. Про Месу в місцевій церкві повідомили карабінерів, які відповідно до процедури передали інформацію про це в прокуратуру.

Священика можуть звинуватити в недотриманні регламенту влади.

Як пояснили, священик у відставці вже давно допомагає іншим священикам в цій області Ломбардії і відправляє меси в містечку, де колись був пастором.

Він зробив це минулої неділі, коли через поширення вірусу місцеві адміністративні органи припинили всі масові заходи, культурні та спортивні заходи, а також урочистості, зокрема релігійні.

Священик пояснив, що не знав про це рішення, оскільки не користується електронною поштою. Місцевим церковникам надійшов електронний з інформацією про припинення масових заходів у зв'язку з епідеміологічною ситуацією.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79141/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стабильность - главный девиз казино интернет НетГейм Бытовая техника для кухни ТМ Вентолюкс – лидер продаж в Украине Скупка золота и антиквариата – профессиональная оценка экспертом Качественные ремкомплекты тормозного суппорта и колодок для Jaguar XF Оригинальные кеды Converse

Публикации