В Американській Митрополії УГКЦ проведуть ґрунтовне опитування про потреби та виклики своїх вірних

01.02.2020 13:39 0

В Американській Митрополії УГКЦ  проведуть ґрунтовне опитування про потреби та виклики своїх вірних

Єпископи Філадельфійської Митрополії на робочому засідання 29 січня 2020 року обговорили питання, пов’язані діяльністю Української Греко-Католицької Церкви у Сполучених Штатах Америки та склали план на цей рік. Зустріч пройшла у Філадельфії. Про це РІСУ повідомили у Філадельфійській митрополії УГКЦ.

У зустрічі взяли участь владика Борис Ґудзяк, архиєпископ і митрополит Філадельфійський, владика Павло Хомницький, єпарх Стемфордський, владика Венедикт Алексійчук, єпарх єпархії св. Миколая в Чікаго, владика Богдан Данило, єпарх єпархії св. Йосафата у Пармі, та владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Філадельфійський.

Особливою подією в УГКЦ буде проведення цьогоріч Патріаршого Собору у Львові наприкінці серпня. Готуючись до нього, кожна єпархія УГКЦ у цілому світі проводить свої єпархіальні собори. Підчас цієї зустрічі владики поділилися досвідом проведення своїх місцевих соборчиків та їхніми напрацюваннями.

Темою загального Патріаршого Собору є «Еміграція, поселення та глобальна єдність». Проте, американські єпархії також роздумували над темою імміграції, адже за останні роки кількість новоприбулих людей значно зросла.

В цьому контексті, стало важливим обговорення першої стадії ґрунтовного соціологічного опитування та підготовки до другої стадії, яка включатиме особисті інтерв’ю. Мета цього дослідження: зрозуміти потреби та виклики вірних митрополії, щоб могти краще їм служити.

Відтак владики обговорили плануванням спільних подій у 2020 році, зокрема, організацію з’їзду духовенства Філадельфійської Митрополії, яку заплановано на жовтень 2020 року у Чікаго.

Єпископи також взяли участь у конференції, організованій Філадельфійською Архиєпархією на тему «Духовні та богословські висновки з кризи насилля над вразливими людьми». Доповідачами на цій конференції став о. Ганс Цолльнер, єзуїт, президент Центру захисту дітей Григоріянського Університету в Римі та диякон Берні Ноядера, голова Департаменту захисту дітей та молоді Конференції Католицьких Єпископів Сполучених Штатів Америки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/78720/

Следующая новость
Предыдущая новость

Відеоспостереження — чи необхідно його підключати? Качественные и стильные часы Casio Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Как выбирать хорошее казино в 2019 году Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе

Публикации