V Міжнародний кінофестиваль «Світло» приймає заявки на участь

28.01.2019 15:10 0

V Міжнародний кінофестиваль «Світло» приймає заявки на участь

З 10 січня 2019 року триває прийом заявок на участь у V Міжнародному кінофестивалі «Світло», який пройде у Києві наприкінці весни.

Кінофестиваль "Світло" – це некомерційний фестиваль, заснований у 2013 році ВГО «Спілка християнських письменників України» як платформа для популяризації та розповсюдження світлих, моральних, надихаючих, просвітницьких фільмів. Кінофестиваль об'єднує талановитих творчих людей, які створюють цікавий та якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного - патріотизм, взаємовідносини в сім’ї та суспільстві, сенс життя, моральні риси людини, її справжня краса.

Кінофестиваль «Світло» стрімко розвивається, залучаючи до участі режисерів та студії не тільки з України, але й багатьох країн світу та завойовує прихильність все більшої кількості глядачів.

Для того, щоб подати фільм, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті: www.kinofest-svet.com.ua.

Стрічки розглядаються у 5-ти номінаціях: «Ігровий короткометражний фільм», «Документальний короткометражний фільм», «Анімація», «Соціальний ролик», «Музичний кліп».

Взяти участь у кінофестивалі можуть режисери та студії з будь-якої країни світу, фільми яких не пропагують аморальність, насильство і відповідають ідеї та духу кінофестивалю.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/74496/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшая стоматологическая клиника Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета Рюкзаки для всей вашей семьи Широкий ассортимент качественного зуботехнического оборудования Высококачественная женская и мужская обувь

Публикации