V Міжнародний кінофестиваль «Світло» приймає заявки на участь

28.01.2019 15:10 0

V Міжнародний кінофестиваль «Світло» приймає заявки на участь

З 10 січня 2019 року триває прийом заявок на участь у V Міжнародному кінофестивалі «Світло», який пройде у Києві наприкінці весни.

Кінофестиваль "Світло" – це некомерційний фестиваль, заснований у 2013 році ВГО «Спілка християнських письменників України» як платформа для популяризації та розповсюдження світлих, моральних, надихаючих, просвітницьких фільмів. Кінофестиваль об'єднує талановитих творчих людей, які створюють цікавий та якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного - патріотизм, взаємовідносини в сім’ї та суспільстві, сенс життя, моральні риси людини, її справжня краса.

Кінофестиваль «Світло» стрімко розвивається, залучаючи до участі режисерів та студії не тільки з України, але й багатьох країн світу та завойовує прихильність все більшої кількості глядачів.

Для того, щоб подати фільм, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті: www.kinofest-svet.com.ua.

Стрічки розглядаються у 5-ти номінаціях: «Ігровий короткометражний фільм», «Документальний короткометражний фільм», «Анімація», «Соціальний ролик», «Музичний кліп».

Взяти участь у кінофестивалі можуть режисери та студії з будь-якої країни світу, фільми яких не пропагують аморальність, насильство і відповідають ідеї та духу кінофестивалю.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/74496/

Следующая новость
Предыдущая новость

Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости Только качественный и оригинальный инструмент на любой вкус Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії

Публикации