Усику і Ломаченку запропонували російське громадянство, бо «весь православний світ їх любить»

08.05.2020 23:39 3

Усику і Ломаченку запропонували російське громадянство, бо «весь православний світ їх любить»

Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремльов заявив про готовність надати українським боксерам Василю Ломаченку і Олександру Усику, яких внесли в базу Миротворця, російське громадянство.

Кремльов заявив, що Усик і Ломаченко — достойні люди, які відстоюють свою позицію і за них вболівають не тільки в Україні, а й в Росії та Білорусі, повідомляє НВ з посиланням на Спорт-Експрес.

«Весь православний світ їх любить і підтримує. Так само і я підтримую», — сказав Кремльов.

Росіянин додав, що в базу Миротворця включають не зрадників України, а навпаки — зрадники включають людей у цю базу. На його думку, в Україні є «десятки виродків», які за долари виконують доручення, і саме вони можуть бути невдоволені.

«Ми готові надати Усику та Ломаченко російське громадянство, якщо ці десятки виродків в Україні будуть сіяти негатив навколо цих чудових спортсменів.

Ми такими спортсменами пишаємося. І готові надати їм громадянство, якщо це потрібно. Аби вони боксували і радували уболівальників в Україні, в Росії і в усьому світі", — заявив Кремльов.

Як РІСУ інформувала, українські боксери Олександр Усик, Василь Ломаченко та Митрополит УПЦ МП Онуфрій знялися у документальному фільмі «Здрастуй, брате! Христос воскрес», знятому російським чоловічим монастирем у селі Корсунь в Орловській обасті (Корсуньска Князь-Володимирська чоловіча пустинь) та Києво-Печерською лаврою.

Повідомлялося, що Василь Ломаченко і Олександр Усик потрапили в базу Миротворця після участі в зйомках. Боксерів звинувачують в запереченні російської агресії і участь в антиукраїнських пропагандистських заходах Росії.

Раніше Усик і Ломаченко знялися у вітальному ролику до Великодня разом із російськими акторами і священнослужителями.

На початку року Василь Ломаченко виклав в Instagram відео з тренуваннями російського спецназу. Ролик присвячений вихвалянню православного духу з символікою Російської православної церкви, який нібито символізує спецназ РФ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/80112/

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка рюкзака в Украине Туристические коврики разных видов и цветов Основные преимущества проверки на полиграфе Зачем соблюдать пост и почему вообще следует поститься? Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива

Публикации