Усіх священиків протестують на коронавірус у Львові

12.04.2020 8:38 0

У Львові планують охопити експрес-тестуванням на коронавірус ще більше працівників тих сфер, які контактують з великою кількістю людей. Окрім медиків, водіїв громадського транспорту та працівників супермаркетів, тестування на коронавірус проведуть і священикам. Про це у 10 квітня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі телеканалу «Україна 24», інформує Zaxid.net.

Зі слів мера Львова, експрес-тестування священиків планують розпочати вже з 11 квітня.

«Ми з кожним днем тільки збільшуємо кількість людей, які ми тестуємо. Це, у першу чергу ті, хто контактує з людьми. Це люди, які працюють в супермаркетах на касі, медичні працівники, соціальні працівники, водії, працівники силових органів. Якщо знаходимо позитивний результат експрес-текстування, автоматично йде ПЛР-тестування, яке дає більш точний результат... Ми навіть священикам розпочнемо від завтрашнього дня проводити експрес-тести», – розповів Андрій Садовий.

Зараз у Львові, зі слів мера, є близько 25 тис. експрес-тестів. Поповнювати їх кількість допомагають бізнесові структури та благодійники. ПЛР-тести для Львова закуповують коштом держави, міського бюджету і також благодійників.

«Сьогодні важливо виявити людей, які інфіковані, щоб вони були ізольовані і не могли заразити інших», – підкреслив Садовий.

Мер Львова також повідомив про спільну позицію церковних єрархів Львова щодо проведення великодніх богослужінь онлайн та посвячення пасок вірянами вдома, а сповіді та причастя вже після завершення карантину.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79649/

Следующая новость
Предыдущая новость

Семинар для йогов по технике медитации Випассана Телеканал ICTV снял фильм о главе УПЦ КП Шаринг на территории Украины, России и Европы Больничный лист при родах Svyatsy - православная лавка

Публикации