Усі монахи Афону моляться за припинення пандемії

30.03.2020 18:09 0

У ніч з 27 на 28 березня 2020 року в усіх монастирях і скитах Афону відбулося всенічне чування з особливими молитвами з проханнями про позбавлення світу від коронавірусу. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на портал Afonit.info.

Відповідне рішення 19 березня прийняв Священний Кінот Святої Гори, який закликав всі монастирі, скити і келії відслужити всенічну Покровительки Святої Гори Богородиці і священномученика Харалампія, якому моляться про позбавлення від епідемій.

Окрім того, в кожній афонській обителі відбуваються особливі молебні перед мощами святих і чудотворними іконами з молитвами проти поширення коронавірусної інфекції.

Також Священний Кінот у своєму зверненні закликав усіх до посилення молитов і покаяння, яке особливо важливо в дні Великого посту та всіх православних християн приєднатися до молитви про позбавлення від пандемії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79472/

Следующая новость
Предыдущая новость

Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Не упустите новинку Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Дізнайтесь від компанії «Space Site», чому вам не обійтись без власного сайту — 4 вагомих аргумента Купить накрутку на youtube от профессионалов

Публикации