Усі Богослужіння Страсного Тижня у Ватикані відбуватимуться без участі паломників

15.03.2020 17:58 0

Усі Богослужіння Страсного Тижня у Ватикані відбуватимуться без участі паломників

Префектура Папського дому повідомляє про те, що беручи до уваги ситуацію, що склалася у зв’язку із надзвичайним станом у сфері охорони здоров’я, всі Богослужіння Страсного Тижня у Ватикані відбуватимуться без участі численних паломників.

Про це повідомляє Vatican News.

До 12 квітня також загальні аудієнції Святішого Отця та молитва «Ангел Господній» відбуватимуться за посередництвом streaming-відеотрансляцій на порталі Vatican News та через платформу обміну телевізійним сигналом mondovisione.

Речник Апостольської Столиці, відповідаючи на запитання журналістів, уточнив, що підтверджено проведення всіх запланованих на Пасхальне Тридення Богослужінь.

«Зараз вивчається спосіб їх проведення та участі в них, що враховуватиме заходи безпеки, впроваджені з метою запобігання поширенню вірусу. Про ці способи буде повідомлено після їхнього остаточного визначення, беручи до уваги розвиток епідеміологічної ситуації», – зазначив він, підкресливши, що незалежно від цього, всі Богослужіння транслюватимуться через відповідні платформи.

Нагадаємо також, що ранкові Святі Меси Святішого Отця транслюватимуться і протягом наступного тижня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/79279/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как жить без ограничений Накрутить подписчиков на Телеграмм канал В Киеве исламские шейхи вошли в жюри конкурса верстки и графического дизайна Где купить детский спортивный комплекс-уголок для дома и квартиры Выгодная химчистка диванов на дому

Публикации