Уряд України заборонив масові святкування Великодня під час карантину

03.04.2020 20:38 0

Уряд України заборонив масові святкування Великодня під час карантину

Кабінет міністрів заборонив усі масові релігійні святкування на час карантину в Україні до 24 квітня. Про це 3 квітня повідомляють у постанові Кабінету Міністрів.

Зазначається, що відповідно до прийнятої постанови, до 24 квітня заборонено проведення всіх масових заходів. Під заборону потрапили культурні, розважальні, спортивні, соціальні і релігійні заходи. Таким чином, заборонені масові святкування Великодня, який цього року відзначається 19 квітня (східної традиції) і 12 квітня (західної традиції).

Додають, що дозволено тільки масові заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування. При цьому потрібно, щоб у всіх учасників були засоби індивідуального захисту - маски або респіратори.

Станом на 3 квітня, в Україні зафіксовано 942 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79539/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Возможность получить международное образование Высококачественные и надежные вызывные панели Быстрая накрутка лайков в ВК Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов

Публикации