Уряд хоче посилити карантин у Києво-Печерській Лаврі

07.05.2020 18:10 0

Уряд хоче посилити карантин у Києво-Печерській Лаврі

У Києво-Печерській лаврі виявлено 17 нових випадків Covid-19, контактних осіб пацієнтів, які захворіли два-три тижні тому.

Про це під час брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє "Прямий".

"Якщо ми кажемо про Києво-Печерську лавру, то на сьогодні є 17 нових випадків захворюваності на коронавірусну хворобу. Це всі люди, які були контактними з пацієнтами, які захворіли два-три тижні тому. Вони перебували на самоізоляції, і зараз на виході із самоізоляції їм було зроблено ПЛР-тестування, у 17 осіб виявили позитивний тест, відповідно, підтверджено у них Covid-19", - зазначив він.

Степанов зазначив, що столична влада має повноваження для того, щоб посилити карантинні заходи на території Києво-Печерської лаври.

"В органів місцевого самоврядування є відповідні повноваження щодо посилення карантинних заходів, встановлення санітарного контролю локально на території того чи іншого закладу. У цьому випадку на території заповідника все це буде встановлено за рішенням органів місцевої влади", - сказав міністр.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/80089/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественного профильного листа в интернет-магазине «Крамбуд» Качественные мостовые ограждения барьерного типа Онлайн площадка sevens.igra-slot не позволит заскучать даже требовательному геймеру Суд ще раз відмовив Івано-Франківській міськраді у справі з храмом УПЦ Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов

Публикации