Уперше в історії української анімації усі християнські свята покажуть в одному серіалі

17.04.2020 12:29 3

Уперше в історії української анімації усі християнські свята покажуть в одному серіалі

Анімаційна компанія «АРТ-Відео» спільно з Катехитичною комісією УГКЦ представляють прем’єру нового анімаційного серіалу «Святкове Намисто»

Творці популярних українських мультиплікаційних проектів «Фокс і Трот поспішають на допомогу», «Пригоди Кота Викрутаса», «Духовне Намисто» представляють новий анімаційний серіал «Святкове Намисто». Проект створено компанією «АРТ-Відео» спільно з Катехитичною комісією УГКЦ.

Уперше в історії української анімації усі християнські свята покажуть в одному серіалі. У «Святковому Намисті» оживуть історія й традиції найбільшого християнського свята -Воскресіння Христового (Великодня) і дванадцятьох великих свят: Різдва Христового, Богоявлення (Водохреща, Йордан), Стрітення, Благовіщення, Вхід Господній до Єрусалиму (Вербна неділя), Вознесіння, Святої Трійці (Зелені Свята), Преображення (Спаса), Успіння Пресвятої Богородиці, Різдво Пресвятої Богородиці, Воздвиження Чесного Хреста, Введення Богородиці у храм

Глядачі побачать події зі Святого Писання, які започаткували ці свята; ікони, написані до цих знаменних подій; храми, які святкують на свята свої дні народження. А в святкову мандрівку Вас поведе маленька дівчинка, яка про все розповість і покаже. Озвучено її справжніми дитячими голосами. Мультфільм виконано у техніці класичної анімації.

«Як дитячий письменник скажу, що важливі події в житті людства у цих празничних мультфільмах подані щирою дитячою мовою, з добрим гумором, цікаво і доступно. Як батько – маленька донька і її друзі багато разів захоплено переглядали цей серіал. Анімаційний спосіб подання зацікавлює дітей значенням великих християнських свят, дозволяє їм легко зрозуміти нову інформацію і запам’ятати її, зробити корисні для себе висновки.», - говорить сценарист, Тарас Микітчак.

Довідка:

У доробку «Арт-Відео» популярні й рейтингові мультсеріали: «Легенди України», «Пригоди кота Викрутаса», «Казковий Патруль», «Духовне Намисто», які транслювалися на: Перший Національний, ТЕТ, НТА. Фільм «Як князь Олег ходив на Візантію» переміг у міжнародному конкурсі «Золота Пектораль» (2011 р.). «Арт-Відео» також спеціалізується на виготовленні рекламної продукції, музичних кліпів, заставок та інших видів анімованого жанру.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/79780/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор кровельных материалов на www.кровельные-материалы.in.ua Великий вибір іграшок робопотягів Самое дешевое такси в Киеве Комфортный сайт для перевода текста Качественная раскрутка сайтов с гарантией результата

Публикации