УПЦ МП з Новинським передала 100 тисяч ПЛР-тестів до всіх областей України

04.04.2020 17:38 0

УПЦ МП з Новинським передала 100 тисяч ПЛР-тестів до всіх областей України

Єрархи Української Православної Церкви МП у всіх областях України передали медикам тести (DialPlexQ 2019 nCoV), які Фонд Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богродіци закупив в Південній Кореї.

Про це повідомляє ТСН.

Тести розподілені в усі обласні спеціалізовані лабораторії. Зокрема, 12,5 тисячі тестів передані до Київської міської лабораторний центр і вірусологічну референс-лабораторію "Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я". Ще 5,5 тисячі тестів передані до Дніпропетровської клінічної лікарні ім. Мечникова і Головний військовий клінічний госпіталь - медустанову, де проходять лікування бійці з зони Операції об'єднаних сил.

У Фонді додали, що в Миколаївській, Херсонській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій і Харківській областях УПЦ, крім тестів, передала лікарням додатково засоби індивідуального захисту для медиків. Раніше лікарні областей отримали також від Фонду Вадима Новинського тисячі біозахистних костюмів і респіраторів надзвичайно захисту для лікарів.

Однією з перших тест-системи отримала Херсонська область. Сюди поставлені 40 систем на 4000 тестів, 1060 захисних окулярів і 550 посилених медичних масок.

Митрополит Полтавський і Миргородський Филип, який передав 2900 тестів і засоби біозахисту для клінік Полтавської області, зазначив: "Ця спільна акція УПЦ і Фонду Вадима Новинського відбувається з благословення Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Це дуже важлива акція, тому що все українське суспільство переживає "навалу" в зв'язку з цією хворобою, і ми сподіваємося, що це буде невелика, але все ж допомога для нашої Полтавщини".

Тест-системи DialPlexQ дозволяють встановлювати наявність інфекції методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) в реальному часі. Системи мають сертифікат європейського відповідності і дозволяють діагностувати захворювання з точністю 99%. Фонд виділив на їх закупівлю понад 1,5 млн дол.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79556/

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности модульного строительства в России Безопасный высококачественный гемблинг Переоденьте салон своего автомобиля в чехлы из экокожи Как и где можно получить деньги в долг Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч

Публикации