Унікальну безлюдну Хресну дорогу з медиками та делегацією з в’язниці провів цьогоріч Папа

12.04.2020 6:29 0

Унікальну безлюдну Хресну дорогу з медиками та делегацією з в’язниці провів цьогоріч Папа

Площа перед головною католицькою базилікою стала місцем проведення цьогорічної Хресної дороги, яку у Велику П’ятницю 10 квітня 2020 р. очолив Папа Франциск.

Порожня площа, освітлена смолоскипами, стала символом надзвичайного стану, який переживає світ через пандемію Covid-19.

На цю ситуацію вказували й ватиканські лікарі та молодший медперсонал, що несли хрест, представляючи тих, які сьогодні на передовій боротьби за життя людей.

Поряд з ними були делегація в’язниці «Due Palazzi» з Падуї, представляючи спільноту, яка приготувала цьогорічні роздумування. А над усіма посеред площі височіло чудотворне розп’яття з храму святого Марчелло, яке супроводить всі богослужіння Страсного Тижня у Ватикані. Під час останньої стації хрест тримав сам Папа Франциск.

Ще однією відмінністю від минулорічних таких Хресних доріг, що проводилися в римському Колізеї, було те, що Святіший Отець особисто читав підсумкову молитву після кожного роздумування, авторами яких були в’язні, їхні родичі, представники пенітенціарної системи, капелани та постраждалі.

На завершення Наступник святого Петра уділив всім своє Апостольське благословення. Про це інформує Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/79650/

Следующая новость
Предыдущая новость

Памятники любой сложности и цены Відеоспостереження — чи необхідно його підключати? Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников!

Публикации