Унікальне стародавнє поховання віком понад 2500 років знайшли археологи

08.02.2020 4:38 0

Унікальне стародавнє поховання віком понад 2500 років знайшли археологи

Поховання залізної доби, в якому були зброя та колісниця, виявили археологи в місті Корінальдо недалеко від Адріатичного узбережжя в Центральній Італії. Про це повідомляє Opinionua.

Всі людські останки розклалися, але предмети дозволяють датувати поховання періодом між кінцем VIII століття і початком VI століття до н. е.

Майданчик, призначений для будівництва нового спортивного комплексу, був визначений як археологічно значущий спочатку за допомогою аерофотозйомки, а потім за допомогою геомагнітних і електричних досліджень. Ці дані дали археологам ключову інформацію про те, де копати перші пробні траншеї.

Площа археологічного пам’ятника склала половину гектара. У цій зоні вчені знайшли гробниці римської епохи, але головна знахідка виявилася старшою.

У центрі розташовувалася могила VIII-VI століть до н. е. Її розміри – 3,2 на 2,74 м, і вона містить багатий поховальний інвентар: бронзовий шолом, залізні прути, понад 100 керамічних посудин і колісницю на залізних колесах.

Багатство предметів поховання, колісниця і ймовірність того, що поховання колись було покрито курганом, означало, що покійний був членом аристократичної еліти піценів, італійського народу, який населяв центральну і Північно-Східну Італію між Аппенінами і Адріатикою до виникнення Риму. Мало що відомо про культуру піценів у цьому регіоні, тому відкриття має пролити нове світло на побут людей, які тут жили. Одна тільки кераміка вказує на активну торгівлю між піценами і тим, що є тепер Північною Апулією.

Можливо, гробниця належала воєначальнику племені піценів. На це вказує наявність у похованні колісниці та великої кількості зброї. Останки похованої в ній людини не збереглися. Судячи з усього, могила на пережила століть оранки – ділянка протягом століть традиційно використовувалася для сільського господарства.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78818/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Скачать спокойную музыку для фона Изготовление памятников под заказ Большой выбор качественного профильного листа в интернет-магазине «Крамбуд» Какова польза от автономной GSM сигнализации?

Публикации