«Українська Греко-Католицька Церква має бути місійною у сучасному світі, - Патріарх Святослав

28.05.2020 13:38 6

«Українська Греко-Католицька Церква має бути місійною у сучасному світі, - Патріарх Святослав

Глава УГКЦ у відеозверненні з нагоди початку Декади місійності закликав вірних молитися, щоб Українська Греко-Католицька Церква завжди була місійною у сучасному світі.

«Під час Декади місійності ми особливо молимося, щоб місійне завдання нашої Церкви не просто не занепало, але якнайкраще було здійснене. «Бо Церква, яка не є місійною перестає бути Церквою», — навів у промові слова Папи Івана Павла ІІ Патріарх Святослав і наголосив, що кожного дня упродовж всієї декади в УГКЦ молитимуться за поширення Христового Євангелія.

Цьогоріч проповідь місійності буде проходити в особливих обставинах карантину.

«Ми запрошуємо вас до щоденної молитви за місію Церкви у сучасному світі, яка буде здійснюватися за допомогою наших онлайн-трансляцій. Перебуваючи у своїх домівках ви зможете молитися за місію і місійність нашої Церкви, єднаючись у молитві у різних катедральних соборах нашої Церкви», — пояснив Предстоятель УГКЦ .

Блаженніший Святослав попросив усіх молитися, щоб Українська Греко-Католицька Церква завжди була місійною у сучасному світі.

«Впродовж Декади місійності ми виявляємо нашу солідарність з тими священниками, монахами, монахинями і мирянами, які проповідують Христове Євангеліє на місійних теренах. Вони стукають до тих сердець, які сьогодні ще не пізнали Бога. Ми відчуваємо, що під час цієї Декади місійності ми не тільки повинні про них пам’ятати, за них молитися, молитися за покликання до місійної праці, але також ми повинні їх підтримати», — наголосив він.

Першоєрарх нагадав про традиційну збірку для місійного фонду УГКЦ і попросив підтримати працю Церкви на місійних теренах.

«Дуже прошу вас не забути про збірку цього року. Якщо ви самі не маєте можливості проповідувати Євангеліє і присвячувати весь час вашого життя місійним справам Церкви, нехай у вашому імені і з вашою підтримкою це зробить хтось, кому ви делегуєте. Тоді справді зможемо до кінця сповнити завдання: проповідувати Євангеліє для всіх тих, хто сьогодні є заляканий, розгублений і позбавлений Божого світла у сучасних обставинах», — додав Глава УГКЦ. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80382/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ предостерегает от новой ереси — культа архимандрита Рафаила (Бараника) Лучшие курсы английского языка в Донецке Инвестиции в развитие гостиничного бизнеса Беларуси Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР"

Публикации