УГКЦ запрошує на екуменічний молебень за єдність християн

23.01.2020 13:48 0

УГКЦ запрошує на екуменічний молебень за єдність християн

26 січня 2020 року о 18.00, в рамках «Тижня молитов за єдність християн», відбудеться міжконфесійний Молебень у храмі Святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви за адресою м. Київ, Вознесенський узвіз, 7 (біля Львівської площі).

У цей день молитимуться Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, єпископи Католицької, Православної та протестантських Церков, які спільно з християнами усього світу солідаризуються у бажанні єдності.

Головною темою роздумів і гаслом цьогорічного екуменічного Тижня будуть слова з Діянь Апостолів: ”Будьмо милосердні” (Ді, 28, 2). Про це говоритиме владика Олександр (Драбинко), митрополит Переяславський і Вишневський, керуючий Переяславсько-Вишневською Єпархією Православної Церкви України.

Як йдеться у повідомленні Департаменту інформації УГКЦ, цього разу матеріали для екуменічної молитви приготували християнські Церкви Мальти, які кожного року на початку лютого згадують день, коли до їхнього острова прибилр бурею корабель з римськими в’язнями, серед яких був і Святий Апостол Павло, який так описує ці події: “тоді, місцеві жителі острова Меліта виявили до нас велике милосердя, бо запалили вогонь, ішов бо дощ і був холод, і прийняли усіх” (Ді, 28, 2). Ті, хто “виявив велике милосердя” Павлові та його товаришам, ще не знали Ісуса Христа, але завдяки їхній гостинності та відкритості на ближнього, вдалось об’єднати усіх, “щоб спасіння Боже прийшло до усіх народів” (Ді, 28, 28).

У події корабельної аварії, яка представляє драму людства перед обличчям загрозливої сили природних стихій, підкреслюється момент, як під час шторму й катастрофи різні між собою люди, з відмінними поглядами, живі й здорові дістаються до берега разом, огорнуті Божою любов’ю й провидінням.

В УГКЦ проводять аналогію із сучасністю, коли чимало людей долають такі самі перешкоди в такому самому морі життя, адже місця, описані в Святому Письмі, пов’язані з мігрантами сьогодення. Їхні життя наражаються не лише на природні сили, але також на байдужість з боку політичних, економічних і людських сил.

Сьогодні багато людей здійснюють однаково небезпечні подорожі сушею та морем, втікаючи від стихійних лих, війни та бідності. Таким чином, розповідь з Діянь Апостолів акцентує на тому, що гостинність – це дуже необхідна чеснота в шуканні єдності між християнами, - йдеться у повідомленні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78630/

Следующая новость
Предыдущая новость

Врезные замки - высокое качество и доступные цены Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ Где купить одежду и аксессуары для собак оптом Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ Невероятный гемблинг на суперустройствах

Публикации