«УГКЦ забезпечить духовну потребу військових», - Патріарх Святослав - командувачу Нацгвардії

15.04.2020 11:49 3

«УГКЦ забезпечить духовну потребу військових», - Патріарх Святослав - командувачу Нацгвардії

Патріарх Святослав, Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, 14 квітня 2020 року зустрівся з командувачем Національної гвардії України генерал-лейтенантом Миколою Баланом.

За повідомленням Департаментиу інформації УГКЦ, командувач розповів про основні напрямки розвитку Національної гвардії України, поділився власними думками з приводу труднощів і можливостей, які в наш час постають перед військовослужбовцями. Він особливо наголосив на важливій ролі, яку в забезпечені духовних потреб та психологічної рівноваги українських воїнів сьогодні відіграють військові капелани. Генерал висловив слова глибокої подяки за віддане служіння душпастирів Української Греко-Католицької Церкви.

Блаженніший Святослав вкотре підкреслив готовність нашої УГКЦ до співпраці в царині забезпечення духовних потреб військовослужбовців Національної гвардії України. Беручи до уваги виклики, що сьогодні стоять перед світом і нашою державою, Предстоятель УГКЦ підкреслив значення злагоди та взаєморозуміння в суспільстві, а також солідарного служіння українському народові, до якого покликані Церква та українські військові.

На завершення зустрічі командувач привітав Главу та вірян Української Греко-Католицької Церкви з прийдешніми Великоднем, а Блаженніший Святослав запевнив командувача у своїх молитвах і побажав усьому особовому складу Національної гвардії України міцного здоров’я та спокійного й мирного святкування світлого празника Воскресіння Христового.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/79726/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Лечебный гриб линчжи по оптимальной цене Где купить справки и дипломы в Украине Передайте свою любовь сквозь время и пространство! Цветы курьером в Киеве Объявлен кастинг участников мюзикла «Лютер», который состоится в Украине

Публикации