УГКЦ в режимі онлайн проводить великопісні реколекції з Патріаршого собору

19.03.2020 4:08 0

УГКЦ в режимі онлайн проводить великопісні реколекції з Патріаршого собору

Важливим і уже традиційним елементом Великого посту в Українській Греко-Католицькій Церкві є духовні вправи (реколекції). Зважаючи на пандемію коронавірусу та заходи і рішення урядів різних країн задля запобігання його поширенню, в багатьох випадках їх проведення є неможливим. Враховуючи цю ситуацію, було вирішено провести великопісні реколекції онлайн, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Від понеділка до п’ятниці третього тижня Великого посту (16–20 березня) о. Роман Островський, доктор біблійного богослов’я, на основі п’ятьох біблійних персонажів допомагає побачити, відчитати Божу милосердну присутність у подіях, пов’язаних з коронавірусом.

У перший день реколекцій о. Роман проповідував про зміст і сенс людського життя на прикладі біблійного многостраждального Йова, а у другий день розповів про гнів пророка Йони та його шлях до пізнання і виконання Божої волі.

18 березня буде нагода почути третю реколекційну науку. Її о. Островський проповідуватиме після завершення Молебню до Богородиці за недужих.

Нагадаємо, що в Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви кожного дня від понеділка до п’ятниці о 12.00 служать Молебень за недужих. «Живе телебачення» здійснює прямі трансляції молебнів задля уможливлення участі в молитві всіх охочих. Прямий ефір можна переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/79305/

Следующая новость
Предыдущая новость

Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Рестораны Бразильской кухни в Киеве Дипломная работа на заказ в Киеве Мрамор с рисунком в дизайне интерьера Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів

Публикации