УГКЦ та ПЦУ поглиблюватимуть співпрацю

04.02.2020 10:29 0

Секретар Синоду єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах від імені Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава та Синоду єпископів УГКЦ привітав Предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія із першою річницею інтронізації та сорок першим днем народження.

Владика Богдан 3 лютого взяв участь в урочистостях з нагоди інтронізації очільника ПЦУ. Під час особистої зустрічі він подякував Митрополиту Епіфанію за двосторонню співпрацю, яку розвивають Українська Греко-Католицька Церква та Православна Церква України. Окрім того, владика Богдан привітав його із 41-им днем народження.

У свою чергу, Митрополит Епіфаній, відповідаючи на привітання, зазначив: «Ми будемо поглиблювати наші зв’язки та співпрацю». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Довідка

3 лютого 2019 року, в Софії Київській, під час Божественної Літургії пройшов Чин інтронізації Глави Православної Церкви України Епіфанія. Церемонія інтронізації завершила всі процедури, які стверджували автокефалію ПЦУ.

Саму церемонію інтронізації провели представник Вселенського патріархату митрополит Гальський Еммануїл, колишній предстоятель УАПЦ митрополит Макарій і митрополит Вінницький Симеон.

14 січня 2019 року Вселенський Патріархат оприлюднив офіційний текст Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

6 січня Вселенський Патріарх Варфоломій I передав в руки митрополиту Київському і всієї України Епіфанію офіційний документ про автокефалію Православної Церкви України — Томос.

15 грудня 2018 року в Києві відбувся Об’єднавчий собор православних Церков, на якому вибрали першого предстоятеля Православної Церкви України. Ним став 39-річний Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/78770/

Следующая новость
Предыдущая новость

Условия получения бездепозитного бонуса в онлайн-казино Такси «Лекс» в Киеве – заказывайте в интернете Качественный табак и кальян по доступным ценам Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії Заказать грузоперевозки от надежного перевозчика

Публикации