УГКЦ готова передати медикам свої храми під шпиталі

22.03.2020 21:09 0

УГКЦ готова передати медикам свої храми під шпиталі

Українська Греко-Католицька Церква готова тісно співпрацювати з медиками, у разі потреби може надати їм свої храми. Про це сьогодні, 22 березня, у своїй проповіді заявив Патріарх УГКЦ Святослав.

«Шановні працівники охорони здоров’я, ви сьогодні перебуваєте на передовій, ви віддаєте своє здоров’я і життя, щоби врятувати здоров’я і життя потребуючих хворих людей. Ваша Церква є разом з вами! Ми молимося за вас», - сказав він.

Патріарх УГКЦ запевнив, що Церква зробить усе можливе, щоби не настала хвилина, коли лікарі через брак медзасобів будуть змушені вирішувати, хто має жити, а хто помирати.

«Як у часи Майдану усі наші парафії, церкви, монастирі відкрилися і вмить перетворилися на лікарні, підпільні шпиталі.

Як буде потрібно, увесь церковний, духовний простір стане такими шпиталями, де будемо разом з вами рятувати людські життя. Але ви навчіть нас як це робити. Ми вміємо швидко і добре вчитися, щоби разом з вами рятувати життя людини, яка помирає», - наголосив Патріарх Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79360/

Следующая новость
Предыдущая новость

Гранитные памятники и изделия декора в Киеве от производителя Основы ремонта домашней электроники Печать футболок на заказ Основы капитального ремонта в квартире Громаду Жовкви сколихнула неповага церкви УПЦ до загиблого в АТО бійця

Публикации