УГКЦ для обсервації медиків передала Патріарший дім у Львові

15.04.2020 17:59 0

УГКЦ для обсервації медиків передала Патріарший дім у Львові

Слова Патріарха Святослава, що УГКЦ готова надати свої приміщення для потреб медицини, вже реалізовано у Львові. Так, готель у Патріаршому домі УГКЦ, що на вул. Хуторівці, 35б у Львові, передали для проживання львівських медиків, які тут перебуватимуть на обсервації.

Сьогодні, 15 квітня, тут поселили перших 11 медиків 8-ї клінічної лікарні Львова. Загалом готель може прийняти 50 осіб.

«Сьогодні Патріарший дім у Львові, що на вулиці Хуторівка 35б, поселив після вахтового тижневого чергування медиків з 8-ї лікарні. Вони перебуватимуть на обсервації і вже прибули до патріаршого готелю у Патріаршому домі. Це медичні сестри, лікар, медичні брати – всього їх 11 осіб. Почуваються добре, на сьогодні всі здорові, задоволені умовами проживання, а також засобами комунікації, які там присутні», – повідомила керівник Комісії у справах душпастирства здоров’я с. Севастіяна Карвацька.

У Патріаршому домі медикам забезпечать триразове харчування. Загалом патріарший готель може розмістити на проживання 50 осіб.

«Тому, ми готові на відгуки від інших лікарень і готові також поселити й інших медичних працівників, які цього потребують», – цитує с. Севастіяну Карвацьку «Духовна велич Львова».

images_(1).jpg

Зазначимо, у патріаршому домі УГКЦ є львівські апартаменти Глави УГКЦ. Тут відбуваються Синоди єпископів УГКЦ.

Як РІСУ інформувала, УГКЦ в Івано-Франківську віддає семінарію для медиків.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79743/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диваны современные, модульные, модные и необычные Кованные металлические оградки в Киеве Профессиональный ремонт обуви Быстрый, недорогой и качественный ремонт холодильников в Днепре Запчасти для автомобилей Рено Кенго по интернету

Публикации