У зв’язку з пандемією COVID-19 перенесено VІІ сесію Патріаршого Собору УГКЦ

03.05.2020 4:28 0

У зв’язку з пандемією COVID-19 перенесено VІІ сесію Патріаршого Собору УГКЦ

Патріарший (Всецерковний) Собор УГКЦ на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який скликав Блаженніший Святослав, перенесено на друге півріччя 2021 року.

Про це сказано у Декреті Глави УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Дата проведення Собору буде визначена після заслухання думок членів Синоду Єпископів.

«З огляду на пандемію короновірусної інфекції COVID-19, беручи до уваги пропозиції секретаріату Собору, заслухавши думки членів Синоду Єпископів УГКЦ, а особливо зваживши на добро делегатів Собору, VІІ сесію Патріаршого (Всецерковного) Собору УГКЦ на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ» перенесено на друге півріччя 2021 року», - зазначено в Декреті.

«Патріарший Собор є дорадчим зібранням всієї Церкви, яку очолює Патріарх. Собор допомагає Патріархові та Синодові Єпископів патріаршої Церкви у вирішенні важливих питань. Нашим декретом від 13 грудня 2018 року ми скликали VІІ сесію Патріаршого (Всецерковного) Собору Української Греко-Католицької Церкви на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який мав відбутися 26–29 серпня 2020 року в м. Львові», - йдеться Декреті.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80000/

Следующая новость
Предыдущая новость

Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Инвестиции в развитие гостиничного бизнеса Беларуси На Прикарпатті селяни звинувачують священика УПЦ КП у крадіжці 700 тис. грн Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту Тонометры позаботятся о вашем здоровье

Публикации