У Запоріжжі християни мобілізували волонтерів міста на допомогу стареньким під час карантину

23.03.2020 11:59 0

У Запоріжжі християни мобілізували волонтерів міста на допомогу стареньким під час карантину

У зв’язку з карантином у Запоріжжі християни активно мобілізують волонтерів міста на допомогу людям похилого віку під час карантину. Багато років поспіль широку благодійну роботу для знедолених, переселенців та малозабезпечених веде Міський Центр Допомоги, в якому працюють віруючі.

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк на офіційній сторінці у Фейсбуку зазначив наступне:

На базі Міського центру допомоги Запоріжжя створено спеціальний штаб, який буде забезпечувати продуктовими наборами тих, кому це дійсно необхідно – одиноких літніх людей та маломобільних.

На оснащення медичних закладів і лікарів з бюджету міста виділять100 млн грн. А в питанні забезпечення людей пільгових категорій продуктами та медикаментами має бути допомога всіх небайдужих, зокрема представників бізнесу.

Продуктові та аптечні мережі також повинні долучатися до цієї справи, допомогти своїми товарами, а розвезення по домівках Міськрада бере на себе. Для цього створено мережу соціальних працівників міста.

Щодо допомогти продуктами чи волонтерства, потрібно звертатися за номером телефону: +380664871817 (контактний телефон Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування).

Розрахунковий рахунок для переказу коштів: Найменування отримувача: ГО МЦД. Код отримувача: 39409359. Рахунок отримувача: UA083133990000026006055711846. Назва банку: ЗАПОРIЗЬКЕ РУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”.

В мерії повідомляють, що з часом, коли штаб набере обертів, матимуть можливість закуповувати та безкоштовно роздавати маски та медикаменти соціально незахищеним прошаркам населення.

Мер Запоріжжя закликав церкви України бути ініціаторами подібних соціальних проектів, адже зараз саме той час аби справами показувати християнське лице. Про це інформує Слово про слово.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79369/

Следующая новость
Предыдущая новость

Календарь православных праздников на апрель 2018 Как влияет COVID-19 на курильщиков. Исследование учёных Широкий ассортимент качественных запчастей Специализированный пансионат для больных деменцией в Киевской области Строительство бассейнов под заказ

Публикации