У вірменському храмі в Ірані вшанували пам’ять українців, які загинули в авіакатастрофі 8 січня

17.02.2020 13:18 0

У вірменському храмі в Ірані вшанували пам’ять українців, які загинули в авіакатастрофі 8 січня

У сороковини загибелі українців внаслідок авіакатастрофи літака Boeing-737-800, разом з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ісламській Республіці Іран Сергіем Бурдиляком вшанували в Тегерані їх пам’ять. Про це, як повідомляє AnalitikaUA.net написав на своїй сторінці у Facebook Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

«Поклали квіти на місці трагедії українського літака, і на молебні у Ванкському Соборі Святого Всеспасителя (храм Вірменської Апостольської церкви) поставили 11 свічок. Згадаємо всіх поіменно: Володимира Гапоненка, Сергія Хоменка, Олексія Наумкіна, Марію Микитюк, Катерину Статнік, Ігоря Матькова, Дениса Лихна, Валерію Овчарук, Юлію Сологуб, Ольгу Кобюк і Олену Малахову».

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов 15-17 лютого перебуває з робочим візитом в Ірані для обговорення проблемних питань розслідування катастрофи українського літака.

Видання нагадує, що Ванкскій собор (Собор Святого Христа Всеспасітеля) — головний храм вірменської церкви в Ірані.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/78925/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подарунок на добру згадку з гравіруванням Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж П'ятидесятники України апробують нову навчальну програму для місіонерів Великий вибір іграшок робопотягів Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО

Публикации