У вірменському храмі в Ірані вшанували пам’ять українців, які загинули в авіакатастрофі 8 січня

17.02.2020 13:18 0

У вірменському храмі в Ірані вшанували пам’ять українців, які загинули в авіакатастрофі 8 січня

У сороковини загибелі українців внаслідок авіакатастрофи літака Boeing-737-800, разом з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ісламській Республіці Іран Сергіем Бурдиляком вшанували в Тегерані їх пам’ять. Про це, як повідомляє AnalitikaUA.net написав на своїй сторінці у Facebook Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

«Поклали квіти на місці трагедії українського літака, і на молебні у Ванкському Соборі Святого Всеспасителя (храм Вірменської Апостольської церкви) поставили 11 свічок. Згадаємо всіх поіменно: Володимира Гапоненка, Сергія Хоменка, Олексія Наумкіна, Марію Микитюк, Катерину Статнік, Ігоря Матькова, Дениса Лихна, Валерію Овчарук, Юлію Сологуб, Ольгу Кобюк і Олену Малахову».

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов 15-17 лютого перебуває з робочим візитом в Ірані для обговорення проблемних питань розслідування катастрофи українського літака.

Видання нагадує, що Ванкскій собор (Собор Святого Христа Всеспасітеля) — головний храм вірменської церкви в Ірані.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/78925/

Следующая новость
Предыдущая новость

Де купити якісну селфі-палку Где можно заказать курсовую работу Онлайн площадка sevens.igra-slot не позволит заскучать даже требовательному геймеру Рестораны Бразильской кухни в Киеве Узнайте как купить двухкомнатную квартиру в Твери

Публикации