У Великодню ніч зафіксували 19 випадків порушення карантину

22.04.2020 6:28 0

У Великодню ніч зафіксували 19 випадків порушення карантину

У Великодню ніч до церков по всій Україні прийшло майже 130 тис. вірян. Серед них - 19 випадків порушення карантинних обмежень.

Загалом святкові богослужіння провели у 13 тис. 658 храмах по всім регіонам держави, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко, пише Gazeta ua.

За порядком і публічною безпекою слідкувало 26,5 тис. поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії. Зусилля правоохоронців насамперед спрямували на проведення профілактичної роботи щодо неухильного дотримання всіх карантинних обмежень. За словами Клименка, участь у богослужіннях взяли майже 130 тис. громадян.

"І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень. Утім впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі", - повідомив Клименко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79831/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виртуальные казино Украины - лучший способ отвлечься от повседневных забот Перевозка грузов в самые короткие сроки Большой выбор качественного пенополистирола по выгодным ценам Профессиональная уборка квартир и помещений в Питере Где найти лучший отдых в Одессе

Публикации