У Троїце-Сергєвій Лаврі вже дев’ята смерть від коронавірусу

17.05.2020 23:48 0

У Троїце-Сергєвій Лаврі вже дев’ята смерть від коронавірусу

Дев'ятим насельником Троїце-Сергієвої Лаври РПЦ, який помер в пасхальний період в умовах спалаху коронавирусної інфекції серед братії, став 15 травня ігумен Ферапонт.

Офіційного повідомлення про це поки не надійшло, але інформацію підтверджують працівники Лаври і вона поширюється в соцмережах, передає Портал "Credo.Press".

14 травня стало відомо про кончину єромонаха Модеста (Панченка); 12 травня помер один з найстаріших насельників Лаври схиархимандрит Рафаїл (Іванов); раніше сайт Лаври повідомляв про те, що головний лікар монастиря і Московської духовної академії (МДА) ігумен Тихон (Барсуков), архимандрит Іліан (Племенюк) і єродиякон монастиря Калліст (Косулин) померли через коронавирус, ще ряд братів померли в цей же час від інших захворювань.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80224/

Следующая новость
Предыдущая новость

Дымоходы для разных видов твердотопливных котлов Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО Признаки ВСД и методы правильного определения болезни Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Виды отчетов по практике: студентам на заметку

Публикации