У третю річницю смерті Блаженнішого Любомира Гузара Патріарх Святослав запрошує до спільної молитви

30.05.2020 15:38 0

У третю річницю смерті Блаженнішого Любомира Гузара Патріарх Святослав запрошує до спільної молитви

Три роки тому, 31 травня 2017 року, відійшов у вічність Глава Української Греко-Католицької Церкви у 2001-2011 роках, український релігійний діяч, моральний авторитет та духовний провідник українського народу Блаженніший Любомир Гузар.

З цього приводу у неділю, 31 травня 2020 року, після Архиєрейської Божественної Літургії, відбудеться процесійний хресний хід до крипти Патріаршого собору, де похований Блаженніший Любомир. У крипті буде відслужено Панахиду. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Якщо ми пам’ятатимемо не тільки особу Блаженнішого Любомира Гузара, а передусім усе те, що він нам передав, тоді ця пам'ять буде життєдайною. Ми згадуватимемо його своїм способом життя, ставленням до себе і ближнього», – зазначив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у своїй торішній проповіді.

За словами Предстоятеля, переживаючи такий момент пам’яті, спадають на думку три поняття: пам'ять, вдячність і молитва. Глави Церкви вважає, що нам слід пам'ятати про те, чого навчав Блаженніший Любомир і намагатися цим жити.

Блаженніший Святослав запрошує вірних Церкви та всіх людей доброї волі цього дня єднатися в молитві за вічний спочинок Блаженнішого Любомира за посередництвом прямої трансляції «Живого телебачення» та пам’ятати про нього у своїх особистих молитвах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80409/

Следующая новость
Предыдущая новость

Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Оригинальные подарки девушкам на 8 марта Качественные ремкомплекты тормозного суппорта и колодок для Jaguar XF Где купить одежду и аксессуары для собак оптом Впечатления Андрея Колупова о пешей прогулке по Царской тропе

Публикации