У США підготували законопроект про підтримку релігійної свободи в Україні

06.03.2020 3:18 0

У США підготували законопроект про підтримку релігійної свободи в Україні

Комітет закордонних справ палати представників підтримав законопроект про підтримку релігійної свободи в Україні.

Про це повідомляє "Голос Америки".

У разі схвалення закон вимагатиме від президента США враховувати особливо великі порушення релігійної свободи на окупованих територіях України (Донбас та в Крим) для прийняття рішень щодо визначення Росії країною, яка викликає особливе занепокоєння.

У разі такого визначення, американський уряд повинен зробити перелік кроків відносно цієї країни, такі як публічне засудження, скасування культурних та наукових обмінів, державних та інших візитів, скасування чи призупинення надання допомоги з боку американського уряду приватним та міжнародним інституціям. Законопроект також чітко зазначає, що Росія несе відповідальність за порушення релігійної свободи на територіях, які вона контролює, а не лише в рамках її кордонів. Законодавці запевняють, цей документ дозволить американському уряду вжити конкретних кроків, аби захистити релігійну свободу в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79154/

Следующая новость
Предыдущая новость

Приобрести качественные поворотники для дверей Сочетание цветов в одежде Советы для любителей видеослотов Провайдер, который предоставляет качественные услуги Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве

Публикации