У Росії духовний наставник Поклонської прокляв усіх, хто закриває храми

29.04.2020 1:38 0

У Росії духовний наставник Поклонської прокляв усіх, хто закриває храми

Настоятель Середньоуральського монастиря у Свердловській області записав гнівне прокляття на усіх тих, хто через карантин закликає не ходити до храмів. Між тим, отець Сергій, у миру Микола Романов, має кримінальне минуле і є наставником "експрокурорки" Криму Наталії Поклонської.

Висловився про пандемію, не добираючи слів, настоятель прямо під час проповіді, повідомляє 24 канал з посиланням на Ехо Москви. Серед іншого отець Сергій пропонує виселити борців із коронавірусом на далекі острови.

Цитати отця Сергія про пандемію

  • "Богоборча влада разом із предтечею Антихриста, закриває храми, прикриваючись псевдопандемією".
  • "Влада, прикриваючи свою ницість і боягузство, пропонує спілкуватися людям із Богом онлайн".
  • "Бог попереджає: боягузи до Царства Небесного не потрапляють".
  • "Пропоную: тих, хто страждає старечим маразмом, пандемією і духовною проказою, тих, хто пропонує забути бога, хулити його, забороняють ходити у храми, виселити їх у республіку Біробеджан, чи на острів Мартиніка, чи на острів Спінелонга".
  • "Запевняю вас, щойно це станеться – тоді ж закінчиться неіснуюча епідемія коронавірусу у Росії".
  • Той, хто посягає на закриття храмів, хай буде проклятий він і весь його рід!"
  • В миру він – Микола Романов, пишуть російські сайти, випускник школи міліції, а у 1986 році засуджений на 13 років за груповий грабіж, що спричив смерть потерпілого.
  • До "духовних чад" о. Сергія серед інших відносять так звану "експрокурорку" Криму Наталю Поклонську. Імовірно саме цей священник вінчав її в монастирі із Андрієм Красильниковим.
  • Перед введенням елекронного реєстру пенсіонерів, він висловився щодо перспективи вбивства Володимира Путіна. На проповіді в монастирі священник сказав: "Президент може почути страшні слова Божі:" Ти зважений на вагах і знайдений дуже легким і дні твої полічені ". При цьому благословив паству засипати главу держави вимогами не підписувати закон "Про персоніфікований облік в системі обов'язкового пенсійного страхування".
  • Відомий настоятель Середньоуральского жіночого монастиря схиігумен і вигнанням "комп'ютерних бісів" з підлітків. Відповідне відео з такої процедцри активно гуляє інтернетом.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79960/

Следующая новость
Предыдущая новость

Великолепный каталог продукции для детей и их мам Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Полезные советы по дому, саду и даже интернету всегда под рукой Что делать, когда подросток не хочет учиться

Публикации