У Росії духовний наставник Поклонської прокляв усіх, хто закриває храми

29.04.2020 1:38 0

У Росії духовний наставник Поклонської прокляв усіх, хто закриває храми

Настоятель Середньоуральського монастиря у Свердловській області записав гнівне прокляття на усіх тих, хто через карантин закликає не ходити до храмів. Між тим, отець Сергій, у миру Микола Романов, має кримінальне минуле і є наставником "експрокурорки" Криму Наталії Поклонської.

Висловився про пандемію, не добираючи слів, настоятель прямо під час проповіді, повідомляє 24 канал з посиланням на Ехо Москви. Серед іншого отець Сергій пропонує виселити борців із коронавірусом на далекі острови.

Цитати отця Сергія про пандемію

  • "Богоборча влада разом із предтечею Антихриста, закриває храми, прикриваючись псевдопандемією".
  • "Влада, прикриваючи свою ницість і боягузство, пропонує спілкуватися людям із Богом онлайн".
  • "Бог попереджає: боягузи до Царства Небесного не потрапляють".
  • "Пропоную: тих, хто страждає старечим маразмом, пандемією і духовною проказою, тих, хто пропонує забути бога, хулити його, забороняють ходити у храми, виселити їх у республіку Біробеджан, чи на острів Мартиніка, чи на острів Спінелонга".
  • "Запевняю вас, щойно це станеться – тоді ж закінчиться неіснуюча епідемія коронавірусу у Росії".
  • Той, хто посягає на закриття храмів, хай буде проклятий він і весь його рід!"
  • В миру він – Микола Романов, пишуть російські сайти, випускник школи міліції, а у 1986 році засуджений на 13 років за груповий грабіж, що спричив смерть потерпілого.
  • До "духовних чад" о. Сергія серед інших відносять так звану "експрокурорку" Криму Наталю Поклонську. Імовірно саме цей священник вінчав її в монастирі із Андрієм Красильниковим.
  • Перед введенням елекронного реєстру пенсіонерів, він висловився щодо перспективи вбивства Володимира Путіна. На проповіді в монастирі священник сказав: "Президент може почути страшні слова Божі:" Ти зважений на вагах і знайдений дуже легким і дні твої полічені ". При цьому благословив паству засипати главу держави вимогами не підписувати закон "Про персоніфікований облік в системі обов'язкового пенсійного страхування".
  • Відомий настоятель Середньоуральского жіночого монастиря схиігумен і вигнанням "комп'ютерних бісів" з підлітків. Відповідне відео з такої процедцри активно гуляє інтернетом.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79960/

Следующая новость
Предыдущая новость

Медицинский центр для суррогатных мам Библия на любой вкус по выгодным ценам Как жить без ограничений Большой выбор ароматных церковных благовоний Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів

Публикации