У резиденції Патріарха Кирила перша смерть від COVID-19

12.05.2020 9:28 0

У резиденції Патріарха Кирила перша смерть від COVID-19

У четвер, на 50-му році життя, помер уставщик (розпорядник служб) московського Данилова ставропігіального чоловічого монастиря єродиякон Димитрій (Ніколаєв Сергій Володимирович). Про це повідомляє сайт монастиря, пише Главком.

У робочій групі при Патріархові повідомили, що єродиякон був заражений коронавірусом.

Єродиякон Димитрій був укладачем опублікованого у монастирському видавництві «Даниловський благовісник» збірника «Псалтирь и каноны, чтомые по усопшим».

У Даниловому монастирі розташована резиденція Патріарха і Синоду, а також Синодальний відділ зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату.

4 травня в Москві від коронавірусу помер колишній митрополит Астраханської області Камизякської єпархії Іона (Юрій Карпухін).

Глава синодального відділу РПЦ із зв’язків Церкви з громадськістю та ЗМІ Володимир Легойда заявляв, що чутки про те, що Церква приховує масштаби зараження коронавірусом серед священиків, безпідставні. За його словами, кількість інфікованих священиків не є вищою, ніж серед лікарів та поліцейських.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80134/

Следующая новость
Предыдущая новость

Хороший юрист по алиментам Gotslot - яркие автоматы и их полное описание Деньги на карту в течение 15 минут Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» «Barberking» − настоящий атмосферный барбершоп в Харькове

Публикации