У поліції назвали кількість мирян у храмах на Богослужіннях і кількість лорушень

19.04.2020 12:49 0

У храми України на Великдень прийшли 130 тис чоловік. Богослужіння проводилися в 13 658 храмах. Про це повідомляє поліція.

"Безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України. Зусилля правоохоронців були спрямовані на проведення профілактичної роботи щодо дотримання карантинних обмежень "- йдеться в повідомленні.

Глава Національної поліції Ігор Клименко зазначив, що багато "громадян проявили правову свідомість і прислухалися до наших закликів дотримуватися карантину". Також були і порушники.

Протягом доби зафіксовано випадки присутності більше 10 віруючих в храмах, в тому числі без засобів індивідуального захисту в 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей.

Поліцейські склали три адміністративні протоколи - підкреслив він

Карантин порушували під час Богослужінь в: Донецької області - 4, Дніпропетровській і Запорізькій - по 2, Києві, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях - по 1.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79818/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лотерея Космолот - лучшие онлайн развлечения на ptclick.com.ua Недвижимость в Испании на выгодных условиях Чем хорош пленочный теплый пол под ламинат Азартные игры и ставки Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое»

Публикации