У Почаєві хочуть запровадити надзвичайний стан

29.04.2020 7:59 0

У Почаєві хочуть запровадити надзвичайний стан

Керівництво Кременецького району на Тернопільщині серйозно розглядає введення надзвичайного стану в місті Почаїв вже за п’ять днів – з 1 травня. Причина: різкий спалах коронавірусу, який почався у Почаївській лаврі і поширився містом і районом.

Як інформує «Україна молода», про це повідомив голова Кременецької районної держадміністрації В'ячеслав Онишкевич.

За його словами, в районі спостерігається критичне зростання випадків COVID-19: за останню добу (з суботи на неділю) зафіксували 27 нових випадків хвороби, при цьому, 20 з них в місті Почаїв і в передмісті – селищі Старий Почаїв.

Таким чином, загалом станом на 26 квітня в Кременецькому районі було вже 110 підтверджених випадків захворювання, з них 77 у Почаєві.

Якщо за п'ять днів ситуація не зміниться, влада району звернеться до влади Тернопільської області з проханням ініціювати процедуру введення надзвичайного стану. Адже місцева влада не розуміє, як зупинити спалах, і не має для цього сил і засобів. Тоді як допомога з області і Києва не надходить.

Наразі ж у Кременецькому районі суттєво посилюють обмежувальні заходи, після того, як відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в неділю.

«Окрім додаткових обмежувальних заходів на території міста Почаїв та Кременецького району, зважаючи на критичний ріст захворюваності на COVID-19 та протидії поширенню епідемії коронавірусу, вирішили максимально посилити заходи надзвичайної ситуації, а при позитивній динаміці протягом 5 днів звернутись до верхніх ешелонів влади щодо посилення дієвих карантинних заходів безпеки по відношенню до мешканців Кременецького району», - написав В'ячеслав Онишкевич у Facebook.

Нагадаємо, що лише після Великодня, 21 квітня, Почаївську Лавру закрили на карантин, а навколо міста Почаєва встановлено карантинно-пропускні пости поліції. Місто закрите для в’їзду і виїзду транспорту, довкола Почаєва встановлені чотири блокпости.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79954/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диваны современные, модульные, модные и необычные Оптимизация работы переводчика Профессиональный ремонт обуви Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене Европейское гражданство: кратчайший путь

Публикации