У ПЦУ моляться за загиблими у авіакатастрофі

10.01.2020 0:08 0

У ПЦУ моляться за загиблими у авіакатастрофі

Предстоятель ПЦУ Епіфаній висловив співчуття рідним і близьким загиблих в авіакатастрофі в Ірані.

«Глибоко вражений повідомленням про катастрофу українського літака біля Тегерану та про загибель всіх, хто був на ньому.

Прошу у Бога милості для загиблих та висловлюю сердечні співчуття усім, хто внаслідок авіакатастрофи втратив своїх рідних та близьких. Нехай Господь допоможе вам перенести гіркоту цих важких днів.

Вічна пам‘ять і вічний спокій померлим!» - Ідеться у повідомленні на сторінці Митрополита Епіфанія на Фейсбуці.

«Наші молитви сьогодні лунають за загиблих у жахливій авіакатастрофі під Тегераном. Нехай Бог упокоїть їхні душі у Своїх оселях.

На жаль, усі, хто був на борту літака, – загинули. Серед них – громадяни України, Ірану, Канади, Швеції, Великої Британії, Афганістану та Німеччини. Щире співчуття усім близьким та рідним пасажирів і членів екіпажу. Нехай Бог допоможе перенести важкість втрати».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78458/

Следующая новость
Предыдущая новость

Продажа и покупка картин художников Лучше товары для сада и огорода Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Вам нужны живые подписчики в Телеграмм

Публикации