У Німеччині масовий спалах Covid-19 у баптистській церкві

26.05.2020 9:28 0

У німецькому Франкфурті десятки людей заразилися коронавірусом COVID-19 під час служби в церкві. Про нові спалахи хвороби повідомляє Rheinische Post.

"Після служби у баптистській церкві у Франкфурті понад 40 людей заразилися коронавірусом", – йдеться в повідомленні.

Церква стверджує, що дотримувалася протиепідемічних вимог; наразі припинено всі богослужіння, які були відновлені лише на початку травня. У більшості інфікованих хвороба протікає у легкій формі, у лікарні після служби 10 травня потрапило шестеро.

Загалом у Німеччині, за даними Інституту Роберта Коха, станом на 24 травня зафіксовано з початку епідемії 178 281 випадок інфікування, з яких 431 – за останню добу. Померли 8247 людей. "Активно хворих" нині – приблизно 10 тисяч.

У трійку лідерів за числом заражень входять США (1 686 436), Бразилія (365 213) та Російська Федерація (344 481). Тим часом такі сильно вражені раніше коронавірусом європейській держави, як Іспанія та Італія випали з трійки "лідерів" за захворюваністю. Кількість нових випадків коронавірусу в Західній Європі зменшується.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/80347/

Следующая новость
Предыдущая новость

Общественная деятельность Юрия Крука Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Букет для невесты заказываем в интернет магазине Развлечения и заработок на ведущем игорном ресурсе Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru

Публикации