У настоятеля Києво-Печерської Лаври виявили коронавірус, - ЗМІ

05.04.2020 22:39 0

У настоятеля Києво-Печерської Лаври виявили коронавірус, - ЗМІ

У 58-річного настоятеля Києво-Печерської Лаври, митрополита УПЦ МП Павла (Лебідя) виявили коронавірус. Про це Релігій правді повідомили одразу два джерела в оточені митрополита.

Три дні тому митрополиту стало зле, пізніше в нього діагностували коронавірусноу хворобу COVID-19.

Слід зауважити, що декілька днів тому Павло провів Службу, на якій були присутні очільник УПЦ МП Онуфрій, митрополит УПЦ МП Антоній (Паканич), олігарх і нардеп «Опозиційного блоку» Вадим Новинський.

Також там був присутній перший заступник глава Офісу президента України Сергій Трофімов, який займається питаннями релігії.

Раніше митрополит Павло критикував українську владу за те, що вона пропонує обмежити релігійні обряди під час карантину через поширення коронавірусу.

У своєму зверненні до вірян настоятель Лаври закликав часто відвідувати церкви, оскільки причиною спалаху коронавірусу, на його думку, «є людський гріх».

4 квітня на офіційному сайті Лаври з’явилося повідомлення, що священнослужителів Києво-Печерської Лаври протестували на коронавірус.

Разом з усіма лабораторне дослідження і медичний огляд пройшов і намісник Павло, але скарг на самопочуття в нього не було.

Пізніше 4 квітня Києво-Печерська Лавра опублікувала оголошення, що оперативно закривається на карантин. І всі Служби відтепер будуть проводитися винятково в закритому режимі без допуску вірян.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79565/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественное тиснение для вашей поверхности Буровые установки и оборудование от Киевского завода буровой техники Какими особенностями обладают современные ноутбуки? У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес

Публикации