У монастирі знайшли меч, якому 5 тис. років

05.03.2020 1:58 0

У монастирі знайшли меч, якому 5 тис. років

Зброю знайшли у монастирі, що на острові Сан-Лаззаро-дельї-Армен у Венеції. Невідповідність середньовічному періоду встановила експертка з давньої близькосхідної зброї Вітторія Далл'Армелліна. Вона наголосила, що меч схожий на ті, що археологи датували IV тис. до Р.Х. Зброя цього періоду вважається найдавнішою у світі, пише Газета.UA із посиланням на The History Blog.

Такий тип був розповсюдженим у невеликому регіоні Східної Анатолії між річкою Євфрат і південним узбережжям Чорного моря. Його виготовили із миш'якової бронзи – сплаву міді з миш'яком, що використовували до відкриття олова.

Зброя не має жодних прикрас чи гравіювання. Її призначення встановити неможливо – могла використовуватись як практично так і церемоніально. Саме у період датування меча, археологи засвідчують багаті поховання, що вказували на розвиток військової еліти.

За документами, зброя потрапила до Італії у другій половині XIX ст. Її подарували католицькому священику Гевонду Алішану. Знайшли її у місті Кавак біля Чорного моря.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79138/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основные преимущества проверки на полиграфе П'ятидесятники України апробують нову навчальну програму для місіонерів Выбираем бутсы для футбола СБУ притягла до відповідальності низку священиків УПЦ Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering»

Публикации