У монастирі знайшли меч, якому 5 тис. років

05.03.2020 1:58 0

У монастирі знайшли меч, якому 5 тис. років

Зброю знайшли у монастирі, що на острові Сан-Лаззаро-дельї-Армен у Венеції. Невідповідність середньовічному періоду встановила експертка з давньої близькосхідної зброї Вітторія Далл'Армелліна. Вона наголосила, що меч схожий на ті, що археологи датували IV тис. до Р.Х. Зброя цього періоду вважається найдавнішою у світі, пише Газета.UA із посиланням на The History Blog.

Такий тип був розповсюдженим у невеликому регіоні Східної Анатолії між річкою Євфрат і південним узбережжям Чорного моря. Його виготовили із миш'якової бронзи – сплаву міді з миш'яком, що використовували до відкриття олова.

Зброя не має жодних прикрас чи гравіювання. Її призначення встановити неможливо – могла використовуватись як практично так і церемоніально. Саме у період датування меча, археологи засвідчують багаті поховання, що вказували на розвиток військової еліти.

За документами, зброя потрапила до Італії у другій половині XIX ст. Її подарували католицькому священику Гевонду Алішану. Знайшли її у місті Кавак біля Чорного моря.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79138/

Следующая новость
Предыдущая новость

Безопасный высококачественный гемблинг Помощь в изучении английского Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации Где найти оригинальный контент от Гаминатор? Обжимной опрессовочный инструмент для наконечников

Публикации