У мене єврейська кров. І я президент, - Зеленський про антисемітизм в Україні

20.01.2020 23:09 3

У мене єврейська кров. І я президент, - Зеленський про антисемітизм в Україні

Згідно з дослідженнями, в Україні найнижчий рівень антисемітизму в Європі, заявив український президент Володимир Зеленський.

Український президент Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю The Times of Israel, опублікованому 19 січня, що в Україні, як і скрізь у світі, є якийсь відсоток людей, які не бачать "нікого, крім своєї нації". Про це повідомляє видання Гордон.

Зеленський зазначив, що, згідно з опитуванням дослідницького центру Pew Research Center за 2018 рік, в Україні найнижчий рівень антисемітизму в Європі. Він додав: "У мене єврейська кров. І я президент".

За словами Зеленського, "як і скрізь у світі, зараз і в минулому, є якийсь відсоток людей, які не бачать нікого, крім своєї нації", і те саме відбувалося під час Другої світової війни, під час окупації України фашистською Німеччиною.

Президент України зазначив, що "таке саме складне ставлення було продемонстровано до єврейського народу і в радянський час", водночас зараз в Україні "найнижчий рівень антисемітизму".

Зеленський підкреслив, що під час Другої світової війни у Франції, Польщі, Німеччині, Білорусі та Україні були люди, які рятували євреїв від нацистів, але "водночас були люди, які співпрацювали з нацистами".

Український президент заявив, що Україна пишається низьким рівнем антисемітизму. Він додав, що в країні "є відсоток радикальних людей, але він дуже маленький".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78581/

Следующая новость
Предыдущая новость

Металлическая кровля: плюсы выбора У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Удобные и теплые зимние куртки для мужчин Выбираем оборудование для салона красоты Ракетки для тенниса

Публикации