У лікарні помер ще один монах Києво-Печерської Лаври

14.04.2020 0:18 0

У лікарні помер ще один монах Києво-Печерської Лаври

Сьогодні, 13 квітня, у лікарні помер монах Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«Сьогодні у лікарні відійшов у вічність ще один монах Лаври, обставини смерті якого ще не повідомлялись», - йдеться у повідомленні.

«Загальна кількість інфікованих коронавірусом уточнюється, оскільки всі обстеження проводяться державними медичними установами», - зазначає сайт.

Нагадаємо, вчора відійшов у вічність насельник Києво-Печерської Лаври архимандрит Нектарій (Коваленко).

В УПЦ МП повідомляють, що архимандрит мав багато хронічних захворювань і за важкої форми пневмонії дві проби на коронавірус у нього не підтвердили наявності цієї інфекції.

Мер Києва Віталій Кличко сьогодні на брифінгу заявив, що у Києво-Печерській Лаврі виявили нових 63 хворих на коронавірус COVID-19 священнослужтелів. Станом на 13 квітня у лаврі вже понад 90 випадків зараження коронавірусною інфекцією. Лавру вирішили закрити на карантин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79697/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Киеве исламские шейхи вошли в жюри конкурса верстки и графического дизайна Seo просування по індивідуальній вартості від компанії «Site Ok» — 4 нюанси, що впливають на ціну розкрутки сайту «Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города Православные ресурсы Зарегистрирован законопроект о запрете абортов в Украине

Публикации