У Києво-Печерській Лаврі розповіли про стан здоров’я насельників

03.05.2020 21:28 0

У Києво-Печерській Лаврі розповіли про стан здоров’я насельників

З 200 осіб братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври захворіли 68. На сьогодні майже всі з них перебувають в обителі на самоізоляції, двоє ще у лікарні. Про це розповів намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«Я хочу сьогодні уточнити, дорогі брати і сестри, про те, що сьогодні в ЗМІ багато розбіжностей про Києво-Печерську Лавру та інші обителі УПЦ, — сказав владика. — У Святий обителі більш як 200, як я не раз говорив, братії, захворіло 68 осіб. У 19 людей не підтвердився діагноз, був негативний результат, 28 осіб мали позитивний результат тесту (на коронавірус — ред.), 25 осіб були в лікарні. На сьогодні дві людини знаходяться в лікарні, а решта на самоізоляції. Але були в лікарні ще ті в числі 25, які не мали діагнозу коронавірусу, але серцеві напади і такі буденні хвороби, які люди мають. Тому ще раз нагадую, що Господь милостивий до нас, практично всі ми зараз вдома».

«Я сам перебував у лікарні й бачив їхню важку працю, працю, яку ми часто не оцінюємо, і ми, дорогі брати і сестри, повинні згуртуватися в тому, щоб подякувати Богові та лікарям, які жертовно служать і віддають своє життя за нас», — підкреслив єрарх УПЦ МП.

«Лиха об’єднують людей», — додав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/80025/

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов Особенности аренды кондо на Пхукете Удобные врезные мойки на кухню Лучший игровой портал для роскошного азартного отдыха Переваги курортного селища

Публикации