У Києво-Печерській Лаврі новий спалах коронавірусу: 17 хворих

07.05.2020 3:28 0

Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 68 осіб, захворіли троє медиків, 17 випадків – у Києво-Печерській Лаврі.

Про це сьогодні, 6 травня, заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції, повідомляє Українська правда.

"Новини сьогодні – не дуже оптимістичні. Кількість киян, у яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася ще на 68 людей. Троє з них – медики. На сьогодні в столиці вже 1651 підтверджений випадок захворювання на COVID-19.

Так, серед тих, що захворіли: 21 жінка віком від 23 до 76 років і дівчинка чотирьох років. Та 45 чоловікiв віком від 19 до 76 років і хлопчик, якому 5 років. 17 випадків, підтверджених за минулу добу, – у Києво-Печерській Лаврі".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80069/

Следующая новость
Предыдущая новость

Принтер зажевывает бумагу – решение проблемы Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Быть уверенным в качестве – заказывать работы на «Курсовичок» Выбор красок для фасада Выбор и правильный уход за гидрокостюмом

Публикации