У Києво-Печерській лаврі нові випадки захворювань на Covid-19

14.04.2020 16:48 0

У Києво-Печерській лаврі нові випадки захворювань на Covid-19

На всій території Києво-Печерської Лаври посилили карантинні заходи, там виставили 4 пости з правоохоронців і фахівців лабораторного центру. Про це сказав мер Києва Віталій Кличко під час онлайн пресконференції 14 квітня.

«Поліція і Нацгвардія контролюють входи і виходи з території. Потрапити туди можна тільки за спеціальним дозволом. Учора ми направили медичні бригади в Лавру. Медобстеження там пройшли 230 служителів Лаври та 68 учнів духовної семінарії. Серед них виявили хворих. Двох госпіталізували. Один відмовився від госпіталізації", - повідомив мер.

За словами Кличка, у вівторок запланований відбір зразків для лабораторного дослідження ПЛР у служителів Київської духовної академії та семінарії.

Також зранку почали посилену дезінфекцію приміщень Києво-Печерської Лаври. Її робитимуть щодня. Як і медогляд усіх, хто мешкає на території Лаври.

Мер столиці Віталій Кличко розповів, що за минулу добу 13 квітня у Києві захворіли ще 56 осіб, один випадок летальний – помер монах Почаївської Лаври, який перебував у Києво-Печерській Лаврі.

Як РІСУ інформувала, 12 квітня помер насельник Києво-Печерської Лаври 73-річний архімандрит Нектарій (в миру – Коваленко Олександр Андрійович) та 47-річний єродиякон Наум.

В обох підтвердили коронавірус. У намісника лаври Павла діагностували коронавірус. Йому зробили ПЛР-тест, який підтвердив у служителя коронавірус.

13 квітня Кличко заявив, що у Києво-Печерській лаврі вже більше 90 підтверджених випадків СOVID-19, а святиню закрили на карантин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79712/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн ставки на футбол BREXIL MIX − отличный водорастворимый комплекс микроэлементов для растений Как избавиться от плесени? Каталог экипировки для занятий спортом Все про медичне страхування для іноземців

Публикации