У Хмельницькому з підозрою на коронавірус госпіталізували священика, який повернувся з Афону

07.03.2020 23:09 0

У Хмельницькій міській інфекційній лікарні у важкому стані з двосторонньою пневмонією перебуває хмельничанин, у якого є підозра на коронавірус.

Про це повідомила головна лікарка Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксана Піддубна, пише Суспільне.

За її словами, наразі у хворого відібрані аналізи, проводиться перевірка на предмет захворювання чоловіка на СOVID 19. Результати будуть наступного тижня.
"У нас поки що хворих на коронавірус не виявлено. На сьогодні коронавірусу немає і я сподіваюся, ми всі сподіваємося, що його не буде. Але обстежувати ми мусимо, тому що коли важкі пневмонії, ми всіх їх обстежуємо, ми всіх направляємо в лабораторний центр. Ми працюємо, спокійно працюємо, на тому тижні буде результат. Поки що все в процесі, він ізольований, з ним дихальна апаратура там. Але поки у нас немає підтвердження".
Відомо, що чоловік, у якого підозрюють коронавірус, є священнослужителем у Хмельницькому районі. 2 березня він повернувся з паломництва на гору Афон, що в Греції. 4 березня чоловік звернувся до Хмельницької міської інфекційної лікарні зі скаргами на високу температуру. Його одразу госпіталізували. Наступного дня, 5 березня, у зв’язку із різким погіршенням здоров’я, він був переведений до реанімаційного відділення лікарні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79183/

Следующая новость
Предыдущая новость

Спортивный топ Выбираем качественный ламинат на пол Помощь в изучении английского Игровой портал для избранных - слоты для настоящих победителей В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов"

Публикации