У Хмельницькому поліція зафіксувала порушення умов карантину під час Богослужінь

07.04.2020 14:38 6

У Хмельницькому поліція зафіксувала порушення умов карантину під час Богослужінь

Масові Богослужіння за участі кількох десятків прихожан – зафіксували у двох храмах обласного центру.

Поліцейськй патруль, який викликали вчора, 6 квітня, на вулицю Свободи, виявив порушення постанови Кабінету міністрів України про запобігання поширенню на території України COVID-19. Про це повідомляє видання Поділля.

В одному з храмів обласного центру відбувалося Богослужіння за участі декількох десятків вірян.

З учасниками та організаторами заходу інспектори провели роз’яснювальну бесіду, а на настоятеля храму склали протокол за порушення правил карантину, цитує XM-inside тимчасово виконуючу обов’язки старшого інспектора прес-служби УПП у Хмельницькій області Роксолану Вавренюк.

Подібне порушення патрульні виявили і біля церкви на вулиці Вайсера. Проте там, побачивши поліцейських, настоятель поспіхом припинив Богослужіння та залишив територію храму.

З присутніми на місці Богослужіння особами також провели профілактичну бесіду. У свідків зібрали пояснення та передали матеріали до Хмельницького відділу поліції.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79598/

Следующая новость
Предыдущая новость

Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Особенности игры на сайте казино Колумбус Купить софтшелл куртку онлайн Как правильно выбрать оружейный сейф? Памятники любой сложности и цены

Публикации