У Хмельницькому поліція зафіксувала порушення умов карантину під час Богослужінь

07.04.2020 14:38 6

У Хмельницькому поліція зафіксувала порушення умов карантину під час Богослужінь

Масові Богослужіння за участі кількох десятків прихожан – зафіксували у двох храмах обласного центру.

Поліцейськй патруль, який викликали вчора, 6 квітня, на вулицю Свободи, виявив порушення постанови Кабінету міністрів України про запобігання поширенню на території України COVID-19. Про це повідомляє видання Поділля.

В одному з храмів обласного центру відбувалося Богослужіння за участі декількох десятків вірян.

З учасниками та організаторами заходу інспектори провели роз’яснювальну бесіду, а на настоятеля храму склали протокол за порушення правил карантину, цитує XM-inside тимчасово виконуючу обов’язки старшого інспектора прес-служби УПП у Хмельницькій області Роксолану Вавренюк.

Подібне порушення патрульні виявили і біля церкви на вулиці Вайсера. Проте там, побачивши поліцейських, настоятель поспіхом припинив Богослужіння та залишив територію храму.

З присутніми на місці Богослужіння особами також провели профілактичну бесіду. У свідків зібрали пояснення та передали матеріали до Хмельницького відділу поліції.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79598/

Следующая новость
Предыдущая новость

Материнские платы: новые или б/у? Пряжа по самой выгодной цене Бездепозитные бонусы за регистрацию в онлайн казино "Пурпурові вітрила" короткий зміст Самый большой выбор напольных покрытий со скидками

Публикации