У Греції заборонили доставляти Благодатний вогонь в оселі

10.04.2020 20:59 0

Грецький уряд заборонив муніципалітетам доставляти Благодатний вогонь у будинку вірян, повідомляє "Портал-Credo.Ru" з посиланням на низку видань.

Раніше мер муніципалітету Еллініко-Арьіруполі, що входить в район Південні Афіни, повідомив, що ввечері Великої суботи, за кілька годин до Великодня, волонтери доставлять Благодатний вогонь до порогів всіх місцевих жителів, які цього захочуть. Незабаром про свій намір доставити вогонь до будинків жителів заявив ряд інших муніципалітетів Греції.

«Ми не можемо цього дозволити, оскільки це небезпечно, - заявив у відповідь заступник міністра захисту населення і кризового управління Нікос Хардаліас. - Якщо інші муніципалітети здійснять аналогічні ідеї, це може звести нанівець всі зусилля, які ми робили досі. Якщо сотні муніципальних службовців вийдуть на вулиці, це створить ризик поширення вірусу ».

Хардаліас повідомив, що він уже зв'язався з головою Ради муніципалітетів Дімітрісом Папастергіу і ознайомив його з позицією уряду з питання доставки вогня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/79643/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить одежду и аксессуары для собак оптом Проточные фильтры высокого качества Зачем ставят свечи в храмах? Узнайте как купить двухкомнатную квартиру в Твери Уборка загородного дом

Публикации