У Філарета назвали останнє рішення Синоду ПЦУ "неканонічним"

06.02.2020 14:59 0

У Філарета назвали останнє рішення Синоду ПЦУ

В УПЦ КП заявили, що ухвали ПЦУ щодо припинення повноважень Філарета як члена Священного Синоду є неканонічні, оскільки він є Предстоятелем іншої Церкви.

Про це повідомляє прес-служба УПЦ КП.

«Святіший Патріарх Філарет є Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату і не може бути членом Священного Синоду іншої Церкви – Православної Церкви України. Про це Патріарх Філарет повідомив митрополита Епіфанія у своєму листі від 3 лютого 2020 р., напередодні засідання Священного Синоду ПЦУ, яке відбулося 4 лютого», - йдеться у повідомленні УПЦ КП.

З тієї ж самої причини, як вважають в УПЦ КП, ПЦУ не має права забороняти Філарету висвячувати нових єпископів.

«Щодо заборони Патріарху звершувати єпископські хіротонії та визнання архиєрейських хіротоній, звершених ієрархами Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі зі Святійшим Патріархом Філаретом, “нікчемними”, зазначимо, що подібне рішення раніше приймав Московський Патріархат по відношенню до Патріарха Філарета і єпископів Київського Патріархату».

Нагадаємо, Священний Синод ПЦУ відбувся 4лютого у Києві. Його учасники вирішили залишити владику Філарета у складі єпископату Православної Церкви України, зважаючи на його попередні заслуги перед Церквою. Проте заборонили йому висвячувати єпископів та позбавили його статусу члена Синоду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78810/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие лицензионные игровые автоматы с казино Вулкан Советы для обретения счастья Получение гражданства и вида на жительство в Украине Ключевые достопримечательности Белоруси — что точно стоит посмотреть? Изготовление любых видов наружной рекламы

Публикации