У церквах окупованого Криму моляться за дощ: води залишилося до літа

08.02.2020 2:38 0

У церквах окупованого Криму моляться за дощ: води залишилося до літа

За розпорядженням “правлячого архієрея” в храмах Сімферопольської і Кримської єпархії почалися молебні “про дарування вологи”.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Південь” з посиланням на джерела в пресслужбі єпархії.

Співрозмовник агентства уточнив, що такі молебні організовують не вперше, і зазвичай їх починають проводити після звернення влади в єпархію.

“Хтось із адміністрації звернувся минулого тижня”, – уточнив він.

Через безсніжну зиму і відсутність опадів у анексованому Росією Криму загрожує посуха: запасів у водосховищах Сімферополя залишилося лише на 90-100 днів.

Згодом “голова Ради міністрів” Республіки Крим Юрій Гоцанюк уточнив, що “за минулу ніч приплив до водосховищ, що забезпечують “столицю” Республіки водними ресурсами, склав 732 тис м куб води, і в результаті Сімферопольське водосховище заповнене на 33% від повного обсягу, Партизанське – на 34%, Аянське водосховище – на 32%.

5 лютого ЗМІ повідомили про те, що в Сімферополі вводиться обмеження на подачу води – з 10 лютого жителі нібито зможуть користуватися нею лише протягом чотирьох годин вранці та ще чотирьох – ввечері. Гарячу воду в будні дні ймовірно будуть відключати повністю.

Додамо, що Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з’єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році, поставки води на півострів припинили.

Запаси води в Криму поповнюють з водосховищ природного стоку і підземних джерел.

За заявами екологів, регулярне використання води з підземних джерел призвело до засолення ґрунту на півострові. Влада Криму регулярно закликає жителів півострова економити воду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78819/

Следующая новость
Предыдущая новость

Принцип начисления спортивного выигрыша и главные критерии выбора клуба Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів Универсальное и комфортное онлайн казино Изготовление мебели по индивидуальным размерам Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок

Публикации