У ченців Києво-Печерської лаври виявили симптоми вірусної інфекції

04.04.2020 0:48 0

У ченців Києво-Печерської лаври виявили симптоми вірусної інфекції

Три насельники Києво-Печерської лаври УПЦ МП були госпіталізовані в кінці березня в Олександрівську лікарню Києва з симптомами пневмонії і з підозрою на коронавірусну інфекцію. Як повідомляє "Credo.Press", перші тести, які здали монахи на коронавірус, дали негативний результат.

На території самої лаври також зафіксовано спалах вірусної інфекції - близько 10 насельників перебувають у монастирському лазареті, ще кілька на режимі самоізоляції. За попередніми даними, ознаки респіраторної інфекції є також у намісника лаври митрополита Павла (Лебідя), який поки продовжує здійснювати Богослужіння.

У всіх хворих насельників 2 квітня були взяті тести на коронавірус, результат яких буде відомий протягом трьох днів.

З середини березня в Києві діє режим карантину: не працює метро, закриті місця масового скупчення людей. Обмежений доступ в Києво-Печерську лавру зберігається, але на Богослужіннях присутньо значно менше мирян, ніж зазвичай.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79536/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения Место, где создаются иконы Монастир на Франківщині перейшов під юрисдикцію Київського Патріархату Скупка золота и антиквариата – профессиональная оценка экспертом Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве

Публикации