У час пандемії Христос заохочує кожного переосмислити свою віру, - Глава УГКЦ

31.03.2020 6:49 0

У час пандемії Христос заохочує кожного переосмислити свою віру, - Глава УГКЦ

«Ісусе, в цей період страху, розгубленості та невпевненості, а також безсилля і нашої малої віри, прийди і зціли нас, візьми нас за руку. Вчини так, щоб рука наших лікарів перетворилася на Твою цілющу десницю, якою Ти врятуєш нас від немочей, від гріха і смерті. Учителю, віруємо, але допоможи нашому невірству» — такими словами звернувся Предстоятель УГКЦ, Блаженніший Святослав, під час недільної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Чудо оздоровлення найкраще нам пояснює апостол Павло, кажучи: "Сила Божа проявляється у моєму безсиллі"», — зауважив проповідник. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Таким чином, ми бачимо, що людські можливості є обмеженими в різних аспектах її буття. Усвідомлюємо, що людина не є всемогутньою.

Блаженніший Святослав наголосив, що сьогодні Христос заохочує кожного переглянути, якою ж є наша віра.

Він закликав усіх запросити Христа до наших домівок, щоб «Він сьогодні прийшов і допоміг нам, християнам нового часу, зростати у вірі, щоб Він зцілив наше невірство».

«У момент, коли мистецтво медицини почувається безсилим перед новим вірусом, просімо, щоб Божа сила проявилася в наших немочах. Проте продовжуймо дорогу молитви і посту, яка є шляхом переміни духу, бо це справжній шлях оздоровлення», — попросив духовний лідер греко-католиків України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79467/

Следующая новость
Предыдущая новость

Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати Именно в правильной очистке канализации кроется ключ к ее бесперебойной и постоянной работе. Казино Азино 777 приглашает играть и выигрывать Оптимизация работы переводчика Игровой слот Bananas

Публикации