У Єгипті скасували традиційні ритуали Рамадану

08.04.2020 11:48 0

Міністерство у справах релігії Єгипту повідомило про заборону всіх групових заходів, що проходять в священний для мусульман місяць Рамадан, який почнеться 23 квітня. У тому числі не будуть проводитися і масові трапези Іфтар, яким завершується денний пост, передає LentaUA.

Мечетей і благодійним організаціям заборонено влаштовувати традиційні трапези для незаможних, столи для яких зазвичай накривають поруч з релігійними установами. Ці заходи покликані перешкодити поширенню коронавіруса.
Поряд з визнанням Аллаха єдиним богом, а Мухаммада - його пророком, паломництвом до Мекки, п'ятьма щоденними молитвами та виплатою податку на благодійність, Рамадан, місяць духовного очищення, становить п'ять стовпів ісламу.
У цей місяць правовірні в денний час утримуються від прийому їжі і води, куріння, вступу в інтимні стосунки. Діти, люди похилого віку, хворі та немічні, мандрівники від цих обов'язків звільнено - так само, як і вагітні з матерями, що годують, якщо пост загрожує дитині.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79603/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги по созданию дизайна этикеток Советы для любителей видеослотов Почему так любят пиццу? Перевозка грузов в самые короткие сроки Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru

Публикации