Twitter видалятиме пости з дегуманізацією представників різних релігій

11.07.2019 22:49 0

Соціальна мережа Twitter буде видаляти повідомлення, спрямовані на приниження і дегуманізацію представників релігійних груп, пише the Бабель з посиланням на The Verge.

Зазначають, що минулого року Twitter звернувся до користувачів із проханням допомогти поліпшити свою політику, яка стосується протидії дегуманізації. У підсумку соцмережа отримала понад 8 тис. відповідей від людей з більш ніж 30 країн. На підставі цього компанія внесла зміни в політику, позначивши конкретні приклади контенту, спрямованого проти членів релігійних груп, який повинен видалятися.

«Твіти, які дегуманізують людей на підставі їхнього релігійного світогляду — наприклад, називають їх «щурами», «вірусами» або «брудними тваринами» — тепер прямо заборонені правилами платформи», — сказано в повідомленні. Нові правила почали діяти вже з вівторка. Якщо нововведення проявлять себе з найкращого боку, соцмережа має намір поширити цю політику й стосовно інших груп людей.

Що таке дегуманізація?

Явище, яке полягає в тому, що представників певної нації, суспільної групи або носіїв певного світогляду оголошують «не людьми» або «недолюдьми». Варіантами дегуманізації може бути порівняння опонентів із тваринами, рослинами, комахами, трупами, неживими предметами, нечистою силою тощо.

• У середині червня Twitter видалила 4,8 тис. облікових записів, імовірно, пов'язаних з Іраном і Росією.

• Перед цим відеогостинг YouTube вирішив блокувати відеозаписи з проявом расизму, шовінізму, а також ролики, які оскаржують доведені та задокументовані випадки прояву жорстокості.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76469/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как купить подписчиков в Telegram Техническое обследование зданий и сооружений Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены: Китайские бани – специфика воздействия и польза для организма Деревянные развивающие игрушки: польза и преимущества

Публикации