«Тиждень сім’ї» онлайн проводить Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ

15.05.2020 9:09 0

«Тиждень сім’ї» онлайн проводить Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ

«Кожне подружжя може стати святим. Головне – жити з Богом», – переконані організатори «Тижня сім’ї» в Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ. Вони стверджують, що Католицька Церква може дати світові святі подружжя і у ХХІ столітті. Як цього досягти, священники Івано-Франківська розповідають впродовж онлайн «Тижня сім’ї». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Голова комісії у справах родини Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Прилепський переконаний, що тиждень, коли різні християнські спільноти та організації об’єдналися, щоб відвернути увагу суспільства від буденних справ, поганих новин та привернути її до найважливішого в житті – сім’ї, може зміцнити не одне подружжя, а декого привести й до святості.

Цього року темою тижня обрали «Святість сім’ї». Отець Юрій каже, що це пов’язано з далекогляднішою метою кожної людини. Для християн важливо прожити життя так, щоб після завершення земного життя осягнути Царство Небесне. Однак ніхто не увійде туди, не будучи святим.

Через карантинні обмеження Тиждень сім’ї проведуть онлайн.

Кожного дня в архикатедральному соборі відбувається Божественна Літургія за родини, Молебень до Богородиці та наука на тему «Святість сім’ї». Щодня розглядають приклад блаженних та святих сімей. Людям розповідають цікаві факти з їхнього життя.

«На жаль, у сучасному світі розлучення стає нормою. А це погано. Чомусь ми відповідальніше ставимося до свого автомобіля, ніж до родини. Важливо зрозуміти, що всі покликані до святості, всі мають можливість бути щасливими, а без Бога це неможливо. І коли ви приймаєте Бога у своє життя, тоді ви є щасливим подружжям і, працюючи разом, можете стати святою сім’єю», – переконаний о. Юрій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80187/

Следующая новость
Предыдущая новость

Важность прогнозов на футбол Выбираем обувь правильно: совет специалиста Скупка и оценка антиквариата Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР" На Прикарпатті селяни звинувачують священика УПЦ КП у крадіжці 700 тис. грн

Публикации